MENU
Головна » 2015 » Грудень » 05

     Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною витупають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

    Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.

... Читати далі »

Просмотров: 284 | Добавил: natalig | Дата: 05.12.2015 | Комментарии (0)

«Пам'ятай! Життя є дар, великий дар, і той, хто

 його не цінує, цього дарунку не заслуговує»

Леонардо да Вінчі

 

     Людство в своєму розвитку вже переступило межу третього тисячоліття. Без сумніву, за такий час в суспільстві вирішувалися і вирішуються безліч проблем.Такою, що потребує негайного вирішення, постає сьогодні проблема тютюну, вона стосується кожного з нас, а не лише тих хто палить.

      То чи можна знайти місце для боротьби з тютюнопалінням в шкільній програмі? Здається так, систематичне інформування підлітків про небезпеку для здоров"я споживання тютюну і впливу тютюнового диму, про його негативні економічні і е ... Читати далі »

Просмотров: 327 | Добавил: natalig | Дата: 05.12.2015 | Комментарии (0)