MENU
Головна » Архів матеріалів

Навчайтеся жити, попереджуючи

перешкоди, а не лякаючись їх.
Ми всі пливемо в одному човні
під назвою –

 «Безпечне життя»!

              На виконання розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації від 30.01.2015 №29 „Про введення на території Закарпатської області режиму підвищеної готовності територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту” та лист відділу освіти Іршавської райдержадміністрації від 11.02.2015 № 02-16\157 вихованці та працівники Ільницького спортивно – гуманітарного ліцею   удосконалили  теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та ... Читати далі »

Просмотров: 298 | Добавил: natalig | Дата: 25.02.2015 | Комментарии (0)

        Минулого тижня в адмінбудинку райСЮТур завершилися змагання з «Техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях», які тривали на протязі січня – лютого 2015 року.

        Незважаючи на те, що на дворі панували морози, юні туристи не мали часу нудьгувати. Саме в цей зимовий період на базі головного приміщення Іршавської райСЮТур (директор Іван Терпай) проходив цікавий вид змагань, який проводиться тут вже четвертий рік поспіль і став традиційним. Організаторами проведення і головними суддями цих змагань стали методист по спортивному профілю – Андрій Рябець та керівник гуртків – Василь Васильцюн. Саме вони обладнали зал адмінбудинку всім необхідним для успішного проведення даного заходу, а також надавали методичну допомогу керівникам гуртків Іршавської райСЮТур під час тренувальних занять на протязі минулого місяця. 

    Хочеться нагадати, що даний вид змагань (як і всі попер ... Читати далі »

Просмотров: 437 | Добавил: khil | Дата: 25.02.2015 | Комментарии (0)

 

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї.
На уроках української мови та літератури вчителі-філологи проводилися інформаційні хвилинки,  тематичні вікторини, класні керівники проводили виховні години, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися з шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.


 

Мовознавча вікторина, присвячена Міжнародному ... Читати далі »

Просмотров: 435 | Добавил: khil | Дата: 25.02.2015 | Комментарии (0)

Пізнання світу почути неможливо без розуміння й переживання музики, без глибокої потреби слухати музику й діставати насолоду від неї. Без музики важко переконати людину, яка вступає в світ, у тому, що людина прекрасна, а це переконання по суті є основою емоційної, естетичної, моральної культури".
(В. Сухомлинський)

     З давніх часів  людину постійно оточували звуки. Не було ще ніякої музики, але існував спів птахів, шелест листя, дзюрчання струмків. Всі  ці звуки оточували людину та інформували її про довкілля.

... Читати далі »

Просмотров: 432 | Добавил: khil | Дата: 24.02.2015 | Комментарии (0)

Реквієм, що значить "Покій вічний даруй їм, Господи, І світло вічне хай світить їм ..." починається хвилиною мовчання. А далі на екрані обличчя ... Обличчя тих, хто вже ніколи не повернеться додому ...

"Небесна Сотня. Згадаємо всіх поіменно" - такими словами розпочинається реквієм у Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї, присвячений тим, хто загинув на Майдані в буремні дні єврореволюції.

Учні ІІІ - ІV курсів Довжанин Андрій, Шестак Неля, Сенина Юрій, Білак Олег, Сакаль Ярослава, Ворон Богдана, Хіль Сергій, Костюк Ірина, Демчик Віталій, Скраль Крістіна, Скраль Діана зачитують біографії кожного з героїв Небесної Сотні, хто загинув на Майдані ... Біль від втрати найкращих синів України проймає дитячі душі. Зворушливо звучать вірші у виконанні учнів ліцею Крохіна Станіслава, Сенини Станіслава, Тесличка Олександра, Попович Діани, Вільчак Наталії, Фущіч Наталії, Па ... Читати далі »

Просмотров: 487 | Добавил: khil | Дата: 23.02.2015 | Комментарии (0)

17 лютого 2015 року відбулося засідання методоб'єднання класних керівників Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею, на якому були присутні класні керівники 5-11 класів, Меренич Ю.Е. - директор ліцею, Хіль С.В.  - заступник директора з НР, Гелей Н.М. - заступник директора з виховної роботи, Ромочівська М.Ф. - практичний психолог.

Тема засідання: "Формування здорового способу життя - спільна робота школи та сім'ї".

З доповіддю про важливість формування здорового способу життя виступала практичний психолог ліцею Ромочівська М.Ф., наголосивши на тому, що для успішного вирішення цього питання повинна бути добре налагоджена робота школи, сім'ї та громадськості.

Своїм баченням виникнення проблеми дитячої наркоманії, токсикоманії та алкоголізму поділилась Білак ... Читати далі »

Просмотров: 317 | Добавил: khil | Дата: 19.02.2015 | Комментарии (0)

Тренінги, психологічні вправи, консультації та діагностики є традиційними у роботі практичного психолога Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею Ромочівської Марії Федорівни. Її психологічні заняття завжди проводяться на високому методичному рівні з використанням новітніх технологій.

18 лютого 2015 року в ліцеї був проведений тренінг на тему "Профілактика та подолання стрксових станів". Організатором була Ромочівська М.Ф., а учасниками - педагогічні працівники ліцею. 

Метою тренінгу було: ознайомити учасників тренінгу з методами профілактики та боротьби зі стресом; здійснити профілактику негативних особистісних утворень, які заважають підвищенню адекватності самосвідомості й знижують рівень соціальної і психологічної компетентності; знизити рівень ситуативної і особистісної тривожності; формув ... Читати далі »

Просмотров: 514 | Добавил: khil | Дата: 19.02.2015 | Комментарии (0)

Зима - це не лише сильний мороз, сумна сіра погода і депресія. Це ще й різноманітні зимові розваги на снігу і льоду. Отож,  учні 6 класу (класний керівник Райда М.В.), 7 класу (класний керівник Керестей С.Ю.), 9 класу (класний керівник Білак Л.Д.), 10 класу (класний керівник Лендєл Н.І.)  та Кеню Г.В., вихователь  Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею вирішили оголосити бій депресивному стану і поїхати на ковзанку в м. Мукачево,  щоб насолодитися свіжим снігом, морозцем та оптимізмом.

Чим корисне катання на ковзанах. Насправді, сучасні дослідження стверджують, що у таком ... Читати далі »

Просмотров: 437 | Добавил: khil | Дата: 18.02.2015 | Комментарии (0)

16 лютого 2015 року в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї відбулося чергове засідання методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Тема засідання: "Особистісно-орієнтоване навчання та виховання учнів у плані використання інтерактивних технологій".

Були обговорені питання теми засідання (доповідала Палош Т.І., голова методоб'єднання вчителів природничо-математичного циклу), проведений аналіз успішності учнів з природничих предметів. Розглянута робота з обдарованими учнями та результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. З творчим звітом виступила вчитель математики Лендєл Н.І. Був зроблений аналіз проведених заходів у рамках  тижнів хімії та математики.

У роботі ... Читати далі »

Просмотров: 353 | Добавил: khil | Дата: 18.02.2015 | Комментарии (0)

13 лютого 2015року для учнів 11, 9 класів була проведена профорієнтаційна бесіда з представниками Ужгородського національного університету, факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу.

Бесіду провели: Андрейко Віталій Іванович - заступник декана факультету міжнародної політики,                               менеджменту та бізнесу;

                          Балога Едуард Вікторович - доцент кафедри країнознавства;

                          Бенчак Олеся - аспірантка кафедри країнознавства.

Фотозвіт:

... Читати далі »
Просмотров: 359 | Добавил: khil | Дата: 13.02.2015 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 31 32 33 34 35 ... 38 39 »