MENU
Головна » Архів матеріалів

 У США на бампері машин іноді можна побачити наклейку з написом «Моя дитина – честь школи!». Припустимо, наклейка отримана. Дитина розумна. Але чи обдарована вона? Хочете вірте, хочете ні, але різниця є.
      «Усі обдаровані діти розумні, але не навпаки. І батькам розумних дітей це дуже важко зрозуміти», – пояснює Андреа Мішлер, яка протягом дев'яти років займалася з учнями за программою «Обдаровані й талановиті». Той факт, що дитина отримує відмінні оцінки, але не обдарована, крім розчарування приносить батькам і глибоке почуття розгубленості та здивування. Мішлер підкреслює, що оцінки не завжди будуть достовірним критерієм. «Іноді обдаровані діти такі перфекціоністи, що через страх перед оцінками не можуть навіть поворухнутись. Тому можливо, що вони отримують низькі оцінки або навіть числяться у відстаючих», – каже вона.
    Не кожна дитина, яка перевищує відп ... Читати далі »

Просмотров: 229 | Добавил: khil | Дата: 18.12.2014 | Комментарии (0)

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році відбуватиметься за графіком:

... Читати далі »

Просмотров: 228 | Добавил: ymerenich | Дата: 18.12.2014 | Комментарии (0)

    Світова література - важливий предмет, який залучає школярів до найвищих досягнень світової літератури, виховує в учнів повагу до духовних здобутків людства. Вчителі-словесники ліцею приділяють велику увагу вихованню любові до художнього слова.

    День світової літератури в ліцеї пройшов згідно плану роботи методоб'єднання вчителів суспільно-гуманітарної кафедри  21 грудня 2014 року. Він включав конкурс читців поезії М.Ю.Лермонтова та проведення вікторини  "Від античних часів до сьогодення".

    Учасниками конкурсу читців були кращі учні ліцею, які представляли свої класи:

                                5 клас - Міхайлова Валерія;

                                6 клас - Завидняк Катерина;

          &nb ... Читати далі »

Просмотров: 284 | Добавил: khil | Дата: 17.12.2014 | Комментарии (0)

        Напередодні Дня Святого Миколая, я щиро вітаю  усіх діток, а зокрема наших вихованців із Днем Святого Миколая!!! Особливо тих , хто носить це імя Микола!!! Сердечно бажаю Вам здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Святий Миколай в християнській традиції є уособленням благочинності. В цей радісний день всі діти вірять, що знайдуть свій подарунок, тому що Святий Микола всіх бачить з небес, любить і дарує добро «нині і вічно і повсякчас». Щастя, добра та злагоди Вам і вашим родинам!

            Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці

            І принесе у Вашу хату добробут, радості багато.

... Читати далі »

Просмотров: 237 | Добавил: natalig | Дата: 17.12.2014 | Комментарии (0)

Поради для дев'ятикласників

    Дев’ятий клас – найбільш відповідальний і важкий етап шкільного курсу літератури. Перехід від уроків літературного читання до вивчення систематичного курсу літератури на основі художньо-історичних принципів вимагає якісно нового ставлення школярів до красного письменства. Дев’ятикласники-читачі перебувають у складному стані переходу від переважно моральної оцінки літературних творів до їх соціально-естетичного осмислення. Дев’ятикласникам притаманні своєрідні якості, пов’язані з віковим розвитком, віковою психологією, переходом від підліткового віку до юнацтва. Якщо п’ятикласники-шестикласники відзначаються «наївним реалізмом», тобто злиттям мистецтва і дійсності, емоційною цілісністю та схематизмом читацького сприйняття, то для учнів сьомих-восьмих класів художній текст цікавий настільки, наскільки він співзвучний з їхніми етичними пробл ... Читати далі »

Просмотров: 320 | Добавил: khil | Дата: 17.12.2014 | Комментарии (0)

Вивчення віршів напам’ять - одне з важливих завдань шкільних домашніх робіт з літератури. Це не тільки збагачує кругозір, але й тренує її пам'ять, вчить систематизувати і запам'ятовувати інформацію.

 До того ж, вивчення віршів напам'ять вважається відмінною практикою для раннього розвитку дітей. Фахівці радять приступати до занять якомога раніше, не чекаючи шкільних років.

 Виявляється, вірші краще запам'ятовувати не по частинам, а повністю.

 Декому достатньо три-чотири рази прочитати вірш, і вони можуть повторити його, не заглядаючи у книгу.

Існує декілька  секретів  запам’ятовування:

1. Вірші ефективно вивчати не по рядках, а по строфах. Якщо повторювати один рядок декілька разів, потім переходити до наступного та повторювати цю процедуру знову, може виявитися, що ви будете плутатися усередині строфи, тому що такий стиль вивчення дає можливість переходити від наступних ря ... Читати далі »

Просмотров: 252 | Добавил: khil | Дата: 17.12.2014 | Комментарии (0)

З кожним роком технології все активніше впливають на навчальний процес і систему освіти в цілому. На сьогоднішній день на ринку праці потрібні випускники навчальних закладів, які не тільки мають якісні знання, а й мають відповідні навички. Останніми роками ці навички отримали сталу назву – навички 21 століття ... Читати далі »

Просмотров: 199 | Добавил: ymerenich | Дата: 17.12.2014 | Комментарии (0)

    Всеукраїнський тиждень права ініційовано 21 травня 2008 року Координаційною радою молодих юристів України, яка є консультативно-дорадчим органом Міністерства юстиції України.

   10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошеної Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, яка задекларувала рівність прав усіх людей.

    З 08.12. по 12.12.2014року у нашому ліцеї проводився Тиждень правових знань. Відповідальним за його проведення була вчитель історії та правознавства - Керестей Світлана Юріївна.

    У рамках цього тижня був проведений правовий ринг між учнями IIкурсу. Команди "Ліцеїст" та "Патріот" мали можливість змагатися у знаннях правил та законів суспільства та норм поведінки у повсякденному житті. Перемогла команда "Патріот" (капітан команди - Роман Іван). Хочеться відміти активну участь Причина Наталії, Капітан Мартіни, ... Читати далі »

Просмотров: 291 | Добавил: khil | Дата: 15.12.2014 | Комментарии (0)

Відповідно до Умов прийому 2015 року, вищі навчальні заклади України 16 грудня оприлюднять на своїх сайтах правила прийому. Кожен університет самостійно визначатиме необхідний для вступу перелік предметів та рівень складності тестів. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор  Лікарчук 10 грудня 2014 року під час вебінару.

Також Ігор Лікарчук зауважив, що порівняно з минулим роком, програми ЗНО з 11 предметів залишилися без змін, а в програми з трьох предметів — внесено лише незначні зміни.

 Цього року випускники минулих років, які вступатимуть до ВНЗ обов’язково повторно  складатимуть тести ЗНО. 

Варто звернути увагу на те, що складання тесту з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів, незалежно від навчального закладу, до ... Читати далі »

Просмотров: 206 | Добавил: ymerenich | Дата: 15.12.2014 | Комментарии (0)

 Google спільно з Інтернет Асоціацією України запускають комплексний освітянський  ресурс для дітей та вчителів «Про Інтернет».  Як, дотримуючись правил безпеки, отримати доступ до знань, знаходити потрібну інформацію, критично оцінювати контент, створювати власні інтернет-проекти, спілкуватися — про все це можна дізнатися з ресурсу.

Проект «Про Інтернет» спрямовано на підвищення цифрової компетентності учнів українських шкіл. Навчальна частина проекту складається з чотирьох навчальних модулів для школярів. А завдяки інтерактивній грі «Подорож на Астерікс» та тестуванню діти можуть закріпити отримані знання і навички. За умови успішного проходження тестування учень нагороджується спеціальним сертифікатом Goo ... Читати далі »

Просмотров: 173 | Добавил: ymerenich | Дата: 15.12.2014 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 32 33 34 35 36 37 38 »