MENU
Головна » 2015 » Листопад » 16 » Батьківські збори в ліцеї
15:35
Батьківські збори в ліцеї

У п'ятницю, 13 листопада, відбулися загальноліцейні батьківські збори в Ільницькому спортивно-гуманітарному ліцеї. Вони пройшли в дружній атмосфері. Розпочали збори учні 5,6,7 класів, які подарувили батькам запальні танці та свою повагу.

Директор ліцею, Юліан Еміліянович Меренич, у своєму виступі подякував батькам за співпрацю, прозвітував про досягнення за попередній  рік, ознайомив із планами на новий навчальний рік.

Заступник директора з навчальної роботи Хіль Світлана Василівна проінформувала батьків про навчальні досягнення учнів за попередній рік, про конкурси та олімпіади на цей навчальний рік і  звернула увагу на те, що успіх учнів залежить від наполегливої роботи учнів, учителів та батьків.

Практичний психолог ліцею, Ромочівська Марія Федорівна, провела  бесіду з батьками на тему "Насильство в сім'ї", спонукавши їх  до діалогу за допомогою відеороликів та цікавих запитань. 

За допомогою презентації "Фотомиті 2014-2015 навчального року" заступник директора з виховної роботи Гелей Наталія Михайлівна допомогла присутнім пригадати події минулого навчального року.

Після урочистої частини всі перейшли в навчальні класи на класні збори.

Висловлюємо щире слово подяки всім батькам,  сподіваємося на тісну співпрацю та взаємопорозуміння.

Переглядів: 339 | Додав: svitlana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: