MENU
Головна » 2014 » Грудень » 11 » День Збройних Сил України у ліцеї
10:00
День Збройних Сил України у ліцеї

Слава козацька не вмре, не поляже!

     Вже стало доброю традицією проводити свято День козака напередодні Дня Збройних Сил України. До свята готуються заздалегідь. Щоб не осоромитись, юнаки щодня піднімали гирі, віджимались, збирали і розбирали автомат Калашникова. Найважчим завданням для юнаків є захистити себе і товариша, одягнувши противогаз. Організатором свята є військовий керівник. У нашому ліцеї – це майор Ісак Федір Федорович.

      Початок цьогорічного військово-патріотичного заходу відрізнявся тим, що учні, усвідомлюючи тривожні події у країні, самі запропонували виконати пісню «Повертайся живим!» Свято розпочалось  «Молитвою за Україну». Всі присутні в залі були зворушені словами молитви, на очах виступали сльози.

       Команда – і юнаки готові до початку змагань. Усі учасники показали силу, кмітливість, міць, влучність під час стрільби, жагу до перемоги.

       А підтримували учасників змагань дівчата ІІІ, ІV курсів. У їх виконанні звучали патріотичні пісні, цікаві факти про Збройні Сили України. На протязі змагань працювало журі. Змагання закінчилися перемогою першої команди (командир – Довжанин Андрій). Свято закінчилось флеш мобом, в якому взяли участь всі присутні в залі.

                                                                Хіль Світлана,заступник директора

                                                               Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею

Переглядів: 344 | Додав: khil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: