MENU
Головна » 2015 » Лютий » 11 » Математика - загадкова та неповторна наука
17:19
Математика - загадкова та неповторна наука

"Предмет математики настільки серйозний,

що не треба нехтувати можливістю зробити його цікавим".

Блез Паскаль

 

       Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики.

        Далеко не все в навчальному матеріалі може бути для учнів цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу – сам процес діяльності. Щоб спонукати учня до навчання треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає, що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси, щоб сама робота по здобуттю знань містила позитивні заряди зацікавленості. Шлях до цього пролягає через різноманітну самостійну роботу учнів, створення ігрових нестандартних ситуацій.

    З 02.02. по 06.02.2015 року в Ільницькому спортивно-гуманітарному  ліцеї проходив  Тиждень математики, під час якого були проведені різноманітні ігри, конкурси та змагання, в яких були задіяні всі учні ліцею. В цьому навчальному році організатором предметного тижня була вчитель математики Лендєл Наталія Іванівна. Мета Тижня математики -  зацікавити та залучити до роботи якомога більше учнів.

    У рамках Тижня було проведено такі навчальні заняття та математичні змагання:

  • Гра «Що? Де? Коли?» (учасники – учні 8 класу);
  • Математичні змагання «Веселі старти» (учні 5-6 класів);
  • «Морський бій» (учні 9 класу);
  • «Я люблю математику» (учні 7, 10 класів);
  • «Фестиваль видатних математиків Європи» ( учні 11 класу).

    Усі учасники виявили неабиякий інтерес до проведених заходів, вони усвідомили важливість вивчення цього предмету та його роль у повсякденному житті. А за активну участь учні отримали високі бали з даного предмету, що є стимулом до вивчення математики.

    За організацію та активну участь у заходах Тижня математики щиро дякуємо вчителю математики Лендєл Н.І. та учням нашого ліцею.

                                             Хіль С.В., заступник директора з навчальної роботи

 Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею

Переглядів: 316 | Додав: khil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: