MENU
Головна » 2014 » Грудень » 17 » Привітання з Днем Святого Миколая
20:59
Привітання з Днем Святого Миколая

        Напередодні Дня Святого Миколая, я щиро вітаю  усіх діток, а зокрема наших вихованців із Днем Святого Миколая!!! Особливо тих , хто носить це імя Микола!!! Сердечно бажаю Вам здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Святий Миколай в християнській традиції є уособленням благочинності. В цей радісний день всі діти вірять, що знайдуть свій подарунок, тому що Святий Микола всіх бачить з небес, любить і дарує добро «нині і вічно і повсякчас». Щастя, добра та злагоди Вам і вашим родинам!

            Хай Миколай у вишиванці розбудить подарунком вранці

            І принесе у Вашу хату добробут, радості багато.

            Розбудить приспані надії, зернятко щастя хай посіє.

            Зігріє гумором, любов'ю, і принесе Вам всім здоровя!!!

А зараз трішки  історії про Миколая – Чудотворця.

          Святий Миколай - це духовна істота, яка відвідує тих людей, які потребують його допомоги. Святим він став не зразу. Коли він жив на Землі, як проста людина, то дуже любив допомагати людям. Ще, коли, він був маленьким хлопчиком, то допомагав своїм товаришам так, що вони не здогадувались, хто це їм допомагає. А коли він виріс, то працював у церкві, став архиєпископом і продовжував допомагати людям. Бідні вдови з діточками, безприданиці, хворі і інваліди знаходили перед порогом свого житла несподівані дари в той час, коли дуже потребували такої допомоги. Миколай любив допомагати у справах просвіти, мистецтва і науки. Працьовиті студенти, наполегливі вчені отримували несподівану фінансову допомогу, коли вони опановували науку і намагалися винайти хороші речі для людей. Особливо, Миколай любив знаходити дітей, які багато працювали, щоб опановувати навчання і різні вміння. А коли це були щирі чемні діти, тоді Миколай постійно піклувався, щоб з них виростали хороші люди і чудові професіонали. Коли ж прийшов кінець його земного життя і Миколай став перед Богом, то за добрі діла Бог визначив йому вічне духовне життя і спитав, в якому матеріальному вигляді Миколай бажає приходити на Землю до людей. Миколай сказав, що він дуже хоче приходити в день свого народження, (19 грудня) втілюючись в особи добрих чоловіків, з подарунками до дітей, які були щирими, чемними і з великим старанням опановували знання і вміння. І сказав тоді Бог, що так і буде. І це так є, і так буде завжди.

        Тому ще раз Вас усіх щиро вітаю Вас з Днем Святого Миколая! Це свято є одним з найсвітліших і найрадісніших, що приносить до наших осель радість, світло та приємні несподіванки. Сердечно бажаю Вам добра та великої духовної благодаті. Нехай у зимові морози зігріє Вас тепле свято, а Святий Миколай здійснить всі Ваші бажання. Щастя Вам і добра, злагоди та благополуччя.

Переглядів: 241 | Додав: natalig | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: