MENU
Головна » 2014 » Грудень » 15 » Щодо складання тестів ЗНО та умов прийому до ВНЗ у 2015 році
13:43
Щодо складання тестів ЗНО та умов прийому до ВНЗ у 2015 році

Відповідно до Умов прийому 2015 року, вищі навчальні заклади України 16 грудня оприлюднять на своїх сайтах правила прийому. Кожен університет самостійно визначатиме необхідний для вступу перелік предметів та рівень складності тестів. Про це повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор  Лікарчук 10 грудня 2014 року під час вебінару.

Також Ігор Лікарчук зауважив, що порівняно з минулим роком, програми ЗНО з 11 предметів залишилися без змін, а в програми з трьох предметів — внесено лише незначні зміни.

 Цього року випускники минулих років, які вступатимуть до ВНЗ обов’язково повторно  складатимуть тести ЗНО. 

Варто звернути увагу на те, що складання тесту з української мови та літератури є обов’язковим для всіх абітурієнтів, незалежно від навчального закладу, до якого вони планують вступити. Ті, хто не складуть тест з цього предмету — не зможуть стати студентами у 2015 році.

Ігор Лікарчук зазначив, що пороговий бал визначатиметься експертною комісією під час проведення тесту. Експертна комісія встановить кількість тестових балів, яку може набрати мінімально підготовлений абітурієнт. Нарахування балів проводитиметься за шкалою від 100 до 200, але 100 балів отримають тільки ті, хто подолає пороговий бал.

Під час вебінару Ігор Лікарчук наголосив на тому, що на підконтрольних українській владі територіях Донецької та Луганської областей ЗНО буде проведено так само, як і у будь-якій іншій області України. Для тих учнів 11-х класів, які зараз закінчують навчання на територіях, не контрольованих українською армією, потрібно буде отримати український атестат про загальну середню освіту. Для цього потрібно буде звернутися у будь-який загальноосвітній заклад, розташований на території України, що сьогодні не є окупованою, і скласти у цьому закладі освіти державну підсумкову атестацію у формі екстернату. Тільки після отримання атестату державного зразка вступники зможуть зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти для складання ЗНО. Будь-які документи з так званих ДНР та ЛНР не будуть визнаватися. Ігор Лікарчук повідомив, що зареєструватися для складання тестів ЗНО можна з 5 січня на сайті УЦОЯО.

Директор Українського центру оцінювання якості освіти наголосив, що майбутні абітурієнти з АР Крим, Донбасу матимуть такі ж права для складання тестів ЗНО, як і вступники з інших областей України, але обов’язково за наявності українського атестату про загальну середню освіту.


МОН
Переглядів: 212 | Додав: ymerenich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: