MENU
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Шкідливі звички.Жити - чи курити?!
16:43
Шкідливі звички.Жити - чи курити?!

           Формування здорового способу життя у дітей – першочергове завдання батьків, які хочуть, щоб їхні малюки повноцінно розвивалися, зростали сильними, міцними, і вболівали як можна рідше. Мами і тата повинні буквально з народження знайомити дитину з основами правильного харчування і загартування, налаштовувати спосіб життя малюка на певний режим дня, а трохи пізніше вести з дитиною бесіди про шкоду куріння, алкоголю та наркотичних речовин. Крім того, батьки повинні обов’язково демонструвати здоровий спосіб життя для своїх дітей на власному прикладі, адже, в першу чергу, діти повторюють поведінку і вчинки членів своєї сім’ї.

           Практичний психолог ліцею, Велиган Неля Юріївна, багато уваги приділяє вихованню здорової нації. Проводить анкетування, діагностику , тренінгові заняття, індивідуальні бесіди  з даної тематики.

       Сьогодні, 18 листопада в нашому закладі було проведено виховний захід " Про здоровий спосіб життя".Учасниками заняття були учні шостого, восьмого  та девятого класів, які за допомогою інсценізації намагалися довести присутнім , як шкідливі звички негативно впливають на здоровя людини.

Переглядів: 289 | Додав: natalig | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: