MENU
Головна » 2018 » Грудень » 8 » Світ без насилля очима дітей.
21:08
Світ без насилля очима дітей.

25 листопада по 10 грудня року Ільницькому спортивно – гуманітарному ліцеї стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.

До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка «Ми проти насилля», розміщена інформація «Батькам про права дитини», «Як захищені права дітей в Україні?». Учні нашого ліцею залюбки приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків.

У рамках акції відбулися такі заходи: 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, були проведені різноманітні тематичні виховні години з питання попередження розповсюдження СНІДу та ВІЛ: «міфи і факти»; урок здоров’я «Захисти себе від СНІД/ВІЛ» та Акція «Червона стрічка», в якій взяли участь всі учні та працівники ліцею, одягнувши червону стрічку ( відповідальні практисний психолог Велиган Н.Ю., лікар Денисюк С.І., медична сестра Урста Н.М.)

 

Відбулася відкрита виховна година у 8 класі «Сучасне рабство»,присвячена торгівлі людьми, а також в учнів була можливість переглянути фільм «Станція призначення ЖИТТЯ» ( класний керівник Лендєл Н.І.)

На підтримку дітей-інвалідів учні 6 класу відвідали Мукачівську спеціальну загальноосвітню школу – інтернат І – ІІ ст.для слабозорих (кл.кер Велиган Н.Ю., заступник директора з виховної роботи Гелей Н.М.

Найменші учні ліцею взяли участь у конкурсі «Наші долоні проти насильства». Зі своїх долоньок діти виготовляли різні фігурки, протистоявши таким чином насиллю.


Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, непорозуміння в сім'ї - завдання, яке стоїть перед педагогами та психологом ліцею. Ми повинні донести до дитини розуміння того, що насилля є порушенням прав людини.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Переглядів: 248 | Додав: natalig | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: