MENU
Головна » 2014 » Грудень » 14 » Тематичний тиждень "Майбутнє без ВІЛ/СНІДу"
19:08
Тематичний тиждень "Майбутнє без ВІЛ/СНІДу"

Як відомо, СНІД - одна з найважливіших проблем, з якою зіткнулося людство в 20 ст, і з якою ми ввійшли в 21 ст. Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною як в Україні, так і в світі.Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ - інфекції.Темпи зростання кількості ВІЛ - інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає....

Щоб запобігти розповсюдженню цієї страшної хвороби, в нашому закладі щороку проводиться тиждень боротьби зі СНІДОм. В рамках тематичного тижня "Майбутнє без ВІЛ/СНІДу" разом з учнями ліцею було проведено ряд заходів, а саме:

  1. Перегляд відеопрезентацій " Чума 21 ст...."
  2. Анкетування "Експрес заради майбутнього"
  3. Випуск стінгазет
  4. Виставка в бібліотеці
  5. Зустріч з медперсоналом закладу ( Урста Н.М та Кирилкова Г.І.)

​Практичним психологом ліцею Ромочівською М.Ф. був проведений тренінг "Правда про СНІД" з учнями 10 - 11 класів, на якому мали змогу побувати класні керівники цих класів та вчителі - предметники навчального закладу.

Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ - інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття толерантності по відношенню до ВІЛ - інфікованих людей.

Завдяки атмосфері довіри - діти відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції.Було багато запитань, багато відповідей, але загалом з цього напливу інформації учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, зрозуміли, що здоровий спосіб життя ,чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.

Підводячи підсумки тренінгу Марія Федорівна сказала, що ми й надалі будемо працювати в даному напрямку, адже, якщо це врятує хоча б одне життя - воно того варте. Чи не так?

 

 

Переглядів: 279 | Додав: natalig | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: