MENU
Головна » 2015 » Квітень » 28 » Змагання з кросу на призи "Нового життя" - 2015
16:42
Змагання з кросу на призи "Нового життя" - 2015

    Розвиток фізичної культури і спорту сягає сивої давнини. Однак, нам спорт в першу чергу потрібен для самовдосконалення та для того, аби мати здорову націю. Це і  є чи не основним аргументом, чому редакція "Нового життя" проводить весняний легкоатлетичний крос впродовж п'яти років. Це хоч і невеликий, але своєрідний ювілей.

    За звання кращих боролися понад двадцять шкіл району. Учасниками були більше ста п'ятдесяти учнів. Юнаки бігли тисячу метрів. Дівчата змагалися на дистанції п'ятсот метрів.

    На цих спортивних змаганнях наш навчальний заклад представляли Тодавчич Михайло (11 клас), Роман Іван (9 клас), Зозуля Ярослава (11 клас) та Онисько Ганна (10 клас). Всі вони показали хороші результати, однак найкращі бійцівські якості проявила Зозуля Ярослава, яка і посіла третю сходинку серед дівчат. Підготував цих учнів до змагань вчитель фізичного виховання Матішинець Михайло Володимирович.

    Сподіваємось, що з учасників змагань обов'язково будуть здорові та сильні духом люди, а в наступному році наші вихованці покажуть ще й командні  результати !

Переглядів: 259 | Додав: khil | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: