MENU
Головна » 2017 » Лютий » 19 » Зустріч учнів ліцею з працівниками поліції
22:43
Зустріч учнів ліцею з працівниками поліції

    Процеси, що відбуваються останнім часом в українському суспільстві, вкрай негативно впливають на формування молодого покоління. Соціально-економічна нестабільність, занепад моральності, знецінення ролі сім'ї, школи, неблагополучне становище в сім'ях, пропаганда в ЗМІ насильства та "легкого" життя - основні причини, які загострюють криміногенну ситуацію в молодіжному середовищі, сприяють зростанню підліткової злочинності.

    Саме питанню запобігання правопорушень і скоєнню злочинів у молодіжному середовищі, встановленню причин і наслідків цих негативних явищ та знаходженню шляхів їх подолання і була присвячена зустріч учнів Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею з працівниками правоохоронних органів.

    Дільничні  офіцери  поліції, с. Ільниці Леньо Василь Михайлович та Дзяпка Богдан Юрійович, інспектор із ювінальної превенції, старший лейтенант поліції Горзов Яна Василівна розповіли учням 5-11 класів про їх права та обов'язки, різницю між адміністративною та кримінальною відповідальністю.

    Учні активно долучилися  до обговорення, розпитували у поліціянтів про незвичні випадки на патрулюванні, цікавились амуніцією поліцейських. Випускників ліцею цікавила мотивація вступу до лав поліції.

    Педагоги ліцею відзначили, що такі заходи дисциплінують та виховують дітей.

Переглядів: 304 | Додав: khil | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: