MENU
Головна » 2016 » Лютий » 27 » Перемогу здобуто !!!
00:52
Перемогу здобуто !!!

    Нещодавно відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Участь в обласному етапі конкурсу взяли троє  юних науковців Ільницького спортивно-гуманітарного ліцею -  Довжанин Андрій, Сакаль Ярослава та Шестак Неля, які вибороли першість у районному етапі.

    Учасникам обласного етапу конкурсу необхідно було виконати контрольні завдання з базових предметів ( українська мова і література  - для Андрія, історія України - для Ярослави та Нелі) та захистити свої наукові дослідження. Відповідними балами були оцінені і самі науково-дослідницькі роботи.

   Пройшовши всі ці випробування наші учні разом із своїми науковими керівниками здобули такі резутьтати:

    Шестак Неля - І місце (секція "Релігієзнавство") і вона буде представляти Закарпатську область у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт учнів- членів  МАН України у м.Київ;

    Сакаль Ярослава - ІІ місце (секція" Соціологія");

    Довжанин Андрій - V місце (секція "Українська література").

    Всі ми щиро вітаємо юних науковців-переможців ІІ етапу Всеукраїнського етапу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та бажаємо їм подальших переможних вершин у навчанні та науково-дослідницькій діяльності.

     

Переглядів: 252 | Додав: svitlana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: